Križni put kroz župu Brdovec

„Postani svjestan da je Isus pred tobom. Moli ga da te uvede u tajnu odricanja. Isuse, želim te sresti. Povedi me za sobom. Marijo, nauči me stalno pristajati uz Isusovu riječ hodajući sve do vrhunca Kalvarije mog života. Pomozi mi da govorim kao ti «Neka mi bude» i činim sve što mi Isus kaže. Oče, evo me. Želim ući u otajstvo tvoga Sina Isusa da me danas prepoznaš kao svoje dijete koje ti se vraća.“ (prof. Tomislav Ivančić, Križni put Pođi sa mnom).

Pozivamo sve župljane da nam se i ove godine pridruže u pobožnosti križnog puta kroz našu župu koja će se održati u subotu 23.ožujka s početkom u 8:30 ispred župne crkve sv. Vida u Javorju.

Uzmimo svoje životne križeve i prikažimo ih Gospodinu u ovom duhovnom hodu, u kojemu ćemo uz molitvu i pjesmu obilaziti naša mjesta, u kojemu ćemo ispred naših kapelica razmatrati postaje Kristove muke.