Župne obavijesti – 24. veljače 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

7. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati. U četvrtak nakon sv. Mise imamo redovito klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.

Mise po selima su po uobičajenom rasporedu: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak 17.00 sati.

Molimo one koji su se prijavili za hodočašće u Lurd da do kraja veljače uplate prvu akontaciju, ako to još nisu učinili.

Od katoličkog tiska imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportaže s proslave blagdana Gospe Lurdske  i Dana bolesnika diljem domovine. Glas koncila donosi vrlo zanimliv intervju s dr. Esther Gitman, auricom knjige „Alojzije Stepinac – stup ljudskih prava“. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih tekstova.