Zbor mladih “Note ljubavi” pjevali svetom Vidu

U nedjelju 27. rujna 2015. godine večernje misno slavlje u našoj župnoj crkvi sv. Vida mučenika uveličali su svojim pjevanjem članovi zbora mladih “Note ljubavi” iz Bistre. Oni su s našim zborom “Iskre” zajednički animirali slavlje koje je predslavio vlč. Tomislav Kralj župnik župe sv. Nikole u Bistri u koncelebraciji s vlč. Filipom Pavlovićem, župnim vikarom u Brdovcu. Na slavlju su sudjelovali i bogoslovi Deni Ban iz Brdovca i Luka Besednik iz Velikog Trgovišća, a budući da se na taj dan obilježava i blagdan svetog Vinka Paulskog pridružile su se i sestre milosrdnice iz Lužninote ljubavi u brdovcuce. Okupljenom narodu Božjemu velečasni Kralj je u homiliji iznio nekoliko crtica u kojem je podsjetio na važnost autentičnog življenja kršćanske vjere jer svi idemo u susret Kristu. Na kraju misnoga slavlja riječi zahvale izrekao je vlč. Filip te je istaknuo dobru suradnju svećenika u dekanatu, zahvalio se i zboru mladih i njihovu župniku  na dolasku te sestrama milosrdnicama na doprinosu u pastoralnom životu župe, a velečasni Kralj je istaknuo važnost molitve za duhovna zvanja bez kojih nije zamisliv plodonosan život Crkve. Nakon misnog slavlja druženje mladih se nastavilo u dvorani pored župne crkve.