Važna obavijest za roditelje kandidata za Prvu Pričest!

Prva pričest po odredbi našega Nadbiskupa može biti nakon 01. lipnja, uz poštivanje epidemioloških mjera. A to za nas znači da bismo slavlje Prve Pričesti mogli organizirati krajem mjeseca lipnja s time da bismo morali djecu podijeliti u najmanje 5 grupa i za svaku grupu bismo posebno imali slavlje Prve pričesti jer jedino tako možemo poštivati mjere socijalne distance, uzevši u obzir veličinu naše Župne crkve. Isto tako, djeca bi svakako do tada trebala proći još dio pripreme. A za sve to nam roditelji trebaju dati svoju sluglasnost. Zato molimo roditelje kandidata za Prvu Pričest da nam do subote, 16. svibnja jave elektronskom poštom na adresu zupa.brdovec@zg-nadbiskupija.hr, telefonom na broj 01/33 13 212, u radno vrijeme župnoga ureda (radnim danom od 9-10.00 i od 16-17.30), ili jednostavno da nam napišu i ubace u poštanski sandučić, jesu li za to da se Prva Pričest održi na ovaj način ili su za to da se odgodi za vrijeme kada će popustiti stroge epidemiološke mjere kako bismo mogli imati temelj za daljnje postupanje i organizaciju.