[IN]FORMATIVA U BRDOVCU

U nedjelju 4. listopada 2015. u dvorani pored župne crkve u Brdovcu u 20 sati uspješno je započela serija susreta za studente i mlade profesionalce – INFORMATIVA. Prvo u nizu predavanja održao je vlč. Filip Pavlović, župni vikar u Brdovcu na temu „Uspješno upravljanje samim sobom“ – u kojem je istaknuo važnost usmjeravanje i vođenje emocija i razvijanje emocionalne inteligencije. Istaknuo je kako kriva uvjerenja u sebi možemo pobijediti samo prihvaćajući patnju i trpljenje – prihvaćajući križ, te je također naglasio kako čovjek da bi bio sretan mora djelovati kao Božje dijete. „Kvaliteta naših odnosa pokazatelj je naše bolesti i našega zdravlja, kvaliteta odnosa sa samim sobom, s bližnjim i s Bogom.“ Na susretu je bilo oko 60 sudionika, koji su nakon predavanja ostali u kratkom druženju. Najavljen je i idući susret već iduće nedjelje, 11. listopada u 20 sati. Na idućoj „Informativi“ gosti predavači su bračni par Buinac koji će govoriti o temi: „Predanje obitelji i sloboda i autoritet u odgoju“