INFORMATIVA

INFORMATIVA je projekt župe svetog Vida u Brdovcu koji okuplja studente i mlade profesionalce do 35 godine starosti. Cilj ovoga projekta je omogućiti studentima i mladima da dožive svoje obrazovanje i posao iz perspektive cjeloživotnog razvoja i potaknuti ih na razvoj vještina i stavova potrebnih za svladavanje životnih izazova: zasnivanje obitelji, služenje društvu kroz svoj profesionalni rad, razvijanje mreže prijateljstva unutar župne i šire društvene zajednice. Kroz kombinaciju predavanja, razmjene iskustva, osobnih razgovora i molitvenih poticaja stvara se pozitivno ozračje za izgrađivanje vlastitog karaktera koji je spreman preuzeti odgovornosti koje donosi život.

Susreti se održavaju u dvorani pored župne crkve u Brdovcu nakon nedjeljne večernje svete mise!

INFORMATIVA NA FACEBOOK-u

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *